Özel Güvenlik

belediye personel alımı için ilan yayınladı,  50 yaş şartı ile

belediye personel alımı yapacağını duyurdu. Birçok kurum eksikliklerini tamamlamak adına personel alımı yapmaya devam etmekte. Yayınlanan ilanda dikkat çeken en önemli madde ise 18 ile 50 yaş kriterinin bulunması oldu. Birçok vatandaş kamu ilanlarında yaş şartının olmasından muzdarip olurken, belediye başkanlığı yayınladığı ilanda yaş şartı uygulamasını yükseltmiş durumda.

belediye personel alımı için Türkiye iş kurumu, kurum dışı personel alım kategorisinde yayınlanan ilana göre toplamda 20 kişi istihdam edecek. Çalışma yapılacak branş ise beden işçisi ve şoför kadrolarında olacak. Yayınlanan ilanda Beylikdüzü belediyesi bünyesinde istihdam edilecek. 15 beden işçisi ve 5 çöp kamyon şoförü olacak şekilde ilana verildi. Alınan personeller daimi kadroda görevlendirilecek.

Belediye işçi alımı şartları

Belediye işçi alımı için yayınladığı ilana göre belli şartların taşınıyor olması gerekli. Beden İşçisi: başvuru yapacak adayların emekli olmamış olması, affa uğramış dahi olsa belirli suçlardan mahkum olmama, en az ilkokul mezunu olma ve 45 yaşını geçmemiş olma şartları ile 15 beden işçisi alımı yapılacaktı

Çöp Kamyonu Şoförü Alımı: şoför olarak hizmet etmek isteyen adayların en fazla 50 yaşında olması, E ve D sınıf ehliyet belgesine sahip olan adaylar, en az 10 yıl ağır vasıta kullanmış olma, askerlik ile ilgisi olmama, esnek ve vardiyalı çalışma sistemine uygun olma şartları aranıyor.

Kamu personel alım başvuru

Kamu personel alım yapmak isteyen adaylar. kılavuzunda yer alan mail adresi üzerinden CV nin İstanbul Beylikdüzü Belediyesine iletecek şekilde online olarak elektronik ortamda gerçekleştirilecektir.

Başvurular 10 Ocak tarihinden tarihinden itibaren alınmaya başlanmış olup en geç müracaatlar 28 Şubat 2022 tarihine kadar belirtilen şekilde gerçekleştirile bilecektir.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu