iskur iş ilanı

Belediye temizlik personeli alımı yaş şartsız

Belediye temizlik personeli alımı için ilan yayına alındı. Türkiye iş kurumu üzerinden yayınlanan ilana göre belediye başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere temizlik personeli statüsünde personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

Kamu kurum ve kuruluşları farklı kurum ve kuruluşlarına değişik personel sayısı ve şartları ile bünyesinde istihdam edilmek üzere geçiçi/sürekli işçi alımı yapmaya devam etmektedir. Son yayınlanan ilana göre en az ilkokul mezunu olmak şartı aranmaktadır.

İşkur üzerinden yayınlanan ilana göre, alım yapılacak olan personel Eskişehir İnönü belediyesi tarafından istihdam edilecek.

Belediye personel alım şartları  

Belediye personel alım için yayınlanan ilana başvuru yapacak olan adaylar, kurumun belirlemiş olduğu şartları taşıyor olması gerekmektedir. Buna göre;

TC vatandaşı olmak

Kamu haklarından mahrum olmamış olmak

Herhangi bir suçtan dolayı mahrum olmamış gerek

Görevini yapmaya engel olacak saglık sorunu olmamış olması gerek

Arşiv ve güvenlik soruşturması olumlu olmak

Askerlik görevini tamamlamış olmak

18 yaşını tamamlamış olmak.

En az ilkokul mezunu olmak.

Belediye işçi alım tarihleri

Belediye işçi alım için yayınlanan ilana başvuru yapacak olan adaylar 12.07.2022 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmiş olması gerekmektedir. Başvurular Türkiye iş kurumu web sitesi üzerinden gerçekleştirilmektedir. Diğer taraftan Alo 170 hattı üzerinden de başvurularını gerçekleştirebilirler.

Türkiye iş kurumu başvuru numarası ise; 00006898531 ‘dir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu