iskur iş ilanı

hastane işçi alımı, temizlik, şoför vs.

hastane işçi alımı için ilan yayına aldı. Yayınlanan ilana göre işçi ve memur statüsünde alınacak personeller 10 branşta gerçekleştirilecek. Son dönemlerde ülkemizdeki ekonomik sıkıntıların artması ile işsizlik seviyesi günden güne artmaya başladı. Bu nedenle kamuya alım yapılan tüm ilanları okurlarımız ile paylaşmaya devam edeceğiz.

Hastane İşçi Alımı ile memur alımı statüsünde yayınlanan ilana göre; hemşire, röntgen teknisyeni, eczacı, ağız ve diş sağlığı teknikeri, anestezi teknikeri, sağlık teknikeri, tıbbı sekreter, büro memuru, temizlik personeli, şoför alımı statüsünde gerçekleştirilecek.

Toplamda 41 personel istihdam edilecek. Yapılacak olan alımda Dicle üniversitesi hastanesi ve rektörlüğün farklı bölümlerinde istihdam edilecek.

Üniversite eleman alım şartları

Üniversite eleman alım için yayınlanan ilana başvuru yapacak olan adaylar, kurumun belirlemiş olduğu şartları taşıyor olması gerekmektedir. Buna göre;

Türk vatandaşı olmak

Askerliğini yapmış olmak

Başvuru yapılacak olan branş özel şartları taşıyor olmak

Herhangi bir kamu kurumundan ihraç veya çıkarılmamış olmak

Görevini yapmaya engel saglık sorunu olmamak.

Güvenlik ve arşiv araştırması olumlu olmak.

Kamu personel alım tarihleri

Kamu personel alım için yayınlanan ilana başvuru yapacak olan adaylar 27.07.2022 tarihine kadar başvurusunu yapmış olması gerekmektedir. Başvuru yapacak olan adaylar üniversitenin resmi sitesine giriş yaparak online olarak yapmaları gerekmektedir. Şahsen yapılacak olan başvurular kabul edilmeyecektir. Başvuru olumlu sonuçlanan adayların başvuruları 15 gün içerisinde üniversitenin resmi sitesinde yayınlanacaktır. Başvuru yapacak olan adaylar aşağıda bulunan başvuru kılavuzu detaylı şekilde incelenmesi gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu