özel güvenlik iş ilanları

İş bankası güvenlik görevlisi alımı

İş bankası güvenlik görevlisi alımı, yapacağını duyurdu. Yarı kamu yarı özel olarak faaliyet yürüten Türkiye iş bankası özel güvenlik görevlisi alımı yapacağını resmi sitesinde yayınlandı. Yayınlanan ilanda en çok dikkat çeken madde ise ‘’ Çalışanlarımız, Bankamız ihtiyaçları çerçevesinde yurt dışı şubelerimizde görevlendirilirler. Yurt dışı şubelerimizde görevlendirilen çalışanlarımız, bulundukları ülkenin koşullarına uygun ücrete tabi olmaktadır.’’ Olması.

İş bankası güvenlik görevlisi alımı
İş bankası güvenlik görevlisi alımı

Türkiye iş bankası bilindiği üzere birçok ülkede faaliyet yürütmekte. Ziraat bankası ve Türkiye iş bankası yurtdışında görev alan kişiler o ülkenin ücreti üzerinden maaş almaktadırlar. Yayınlanan ilanda belli bir eğitim ve seçme sonucunda ülke dışında görev yapıp yapmayacağı belli olmazken. Bankanın resmi sitene eklenen madde birçok özel güvenlik görevlisinin ilgisini çekti.

Banka güvenlik başvuru bilgileri

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan link üzerinden başvurmaları gerekiyor. Başvuru yapmadan önce İşbankası kariyer sitesine üye olup özgeçmiş oluşturmanız gerekiyor.

https://www.isbank.com.tr/bankamizi-taniyin/ozel-guvenlik-gorevlisi

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1.TC İşbank özel Güvenlik ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2 – TC İşbank özel Güvenlik ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – TC İşbank özel Güvenlik ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – TC İşbank özel Güvenlik ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – TC İşbank özel Güvenlik ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – TC İşbank özel Güvenlik ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – TC İşbank özel Güvenlik ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – TC İşbank özel Güvenlik ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – TC İşbank özel Güvenlik ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – TC İşbank özel Güvenlik ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

  1. TC İşbank özel Güvenlik ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.
  2. TC İşbank özel Güvenlik ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.
  3. TC İşbank özel Güvenlik ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.
  4. TC İşbank özel Güvenlik ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.
  5. TC İşbank özel Güvenlik ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.
  6. TC İşbank özel Güvenlik ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu