özel güvenlik iş ilanları

kadrolu güvenlik alımı 14 şehirde

kadrolu güvenlik alımı için yayınlanan ilana göre 14 şehirde ögg personeli alımı gerçekleştirilecek. Yayınlanan ilana göre sürekli işçi pozisyonunda istihdam edilecek. Yayınlanan ilana göre toplamda 27 personel istihdam edilecek.

Gelir idaresi başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere yayınlanan ilanda kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere kadrolu güvenlik alımı yapacak. Gib tarafından istihdam edilecek personeller 14 ilde gerçekleştirilecek.

Özel güvenlik alımı 2022 başvuru şartları

Özel güvenlik alımı 2022 yılında yayınlanan ilana başvuru yapacak olan adaylar, kurumun belirlemiş oldugu şartları taşıyor olması gerekmektedir. Buna göre kurumun yayınlamış başvuru şartları şu şekilde belirlendi.

01.01.2022 tarihi itibari ile 35 yaşını doldurmamış olması gerekmektedir. (01.01.1987 tarih ve sonrası doğumlular başvuru yapabilecek.)

Özel güvenlik alımı için başvuru yapacak olan adaylar üniversitelerin ön lisans programlarının herhangi birinden mezun olması ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

GİB personel alımı için adayların ÖSYM tarafından 2020 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS Ön Lisans) katılmış ve KPSS P93 puan türünden en az 70 puan almış olması ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Kamu güvenlik alımı 2022 için çalışmak isteyenlerin son başvuru tarihi itibarıyla geçerlilik süresi dolmamış özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak ve 10/06/2004 tarihli ve 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun 10 uncu maddesinde yer alan diğer şartları taşıması ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

kadrolu güvenlik alımı
kadrolu güvenlik alımı

 Gib personel alım başvuru tarihleri

Gib personel alım için yayınlanan ilana başvuru yapacak olan adaylar son başvuru 22.04.2022 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Sözlü sınav tarihi ise 31 mayıs ile 1 haziran arasında gerçekleştirilecek

Sözlü sınavda başarılı olan adayların ad ve soyadı bilgilerinin yer aldığı listeler Başkanlık internet sitesinde (gib.gov.tr) yayımlanmak suretiyle duyurulacaktır. Ayrıca adaylar, sonuç bilgilerini Kariyer Kapısı Platformu üzerinden görüntüleyecektir.

Adayların sınava girebilmeleri için T.C. kimlik numarası ve fotoğrafı bulunan; Türkiye Cumhuriyeti Nüfus Cüzdanı/Kimlik Kartı, sürücü belgesi veya kullanım süresi dolmamış pasaport belgesinden en az birini yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Bunlardan en az birinin olmaması durumunda aday sınava alınmayacaktır.

İş başvurusu yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan siteye başvuru yapmaları gerekiyor.

kadrolu güvenlik alımı Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu