özel güvenlik iş ilanları

kadrolu güvenlik alımı

kadrolu güvenlik alımı için belediye başkanlığı ilan yayına aldı. Türkiye iş kurumu, kurum dışı personel alım kategorisinde yayınlanan ilana göre sürekli işçi pozisyonda istihdam edilmek üzere koruma ve güvenlik personeli alımı yapılacağı duyuruldu. Yayınlanan ilana başvuru yapacak olanlar sınavsız şekilde alım gerçekleştirileceği belirtildi.

Türkiye iş kurumu üzerinden yeni ilana alınan ilana göre Beylikdüzü belediye başkanlığı kendi bünyesinde istihdam etmek adına kadrolu güvenlik alımı için ilan duyurdu. Yayınlanan ilana başvuru yapacak olan adaylar belli şartları taşıyor olması gerekmektedir.

Kadrolu özel güvenlik alımı şartları

Kadrolu güvenlik alımı için yayınlanan ilana başvuru yapacak olan adaylar

TC vatandaşı olmak

Emekli olmamış olması gerek

Başvuru yapılacak il/ilçe ‘de yaşıyor olmak

Affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar ile anayasal düzenin işleyişine karşı suçlardan mahkûm olmamış olması gerek

Erkek adaylar en az 1.82 metre boyunda ve en fazla 95 kg ağırlığında olması gerekmektedir.

Kadın adayların en az 1.72 metre boyunda ve en fazla 65 kg ağırlığında olması gerekmektedir.

Beylikdüzü belediyesi güvenlik alımı bilgileri

Beylikdüzü belediyesi güvenlik alımı için başvuru yapacak olan adaylar 27.05.2022 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. İş başvurusu yapacak olan adaylar kariyer@beylikduzubelediyesipersonelas.com adresine özgeçmişlerini cv olarak iletmeleri gerekmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu