özel güvenlik iş ilanları

kamu güvenlik, büro personeli, teknisyen alımı

kamu güvenlik, destek büro personeli, teknisyen branşlarında istihdam edilmek üzere personel alımı yapılacağını duyurdu. Kamu kurumu 4 farklı branşta alım için sözleşmeli olarak istihdam edilecek. İstihdamın artırılması adına yayınlanan ilana göre kamu personel  olarak istihdam edilecek.

KPSS 60 puanlı adaylar başvurabilir. Güncel kamu memur alımı başvuru süreci, şartları ve tüm detaylarını bu yazımızda İŞ İLANLARI KARİYER olarak hazırladık. Atamalar KPSS puan üstünlüğüne göre mülakatsız olarak. İşte “sözleşmeli büro personeli, koruma ve güvenlik görevlisi, teknisyen, destek personeli (temizlik) personel alımı” kapsamında Uşak Üniversitesi için gerekli başvuru tüm detayları.

Kamu personel alımı (genel şartlar)

Başvuru için 657 sayılı DMK’daki şartları taşımak, T.C. vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, askerlikle ilişiği olmamak, herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almamak gerekiyor. Öte yandan adayların çeşitli KHK ile kamu görevinden çıkarılmamış olması ve KPSS’den tüm puan türlerinden en az 60 almış olması gerekiyor.

Kamu memur alımı mezuniyetler

1 büro personeli herhangi bir lisans programından mezun olmak,

2 koruma ve güvenlik görevlisi alımı için yükseköğretim kurumlarının herhangi bir önlisans programından mezun olmak,

1 teknisyen alımı için bilişim teknolojileri, bilgi teknolojileri, bilgisayar, veri tabanı programcılığı veya elektronik bölümü mezunu olmak,

3 destek personeli (temizlik) alımı için lise mezunu olmak, temizlik görevini devamlı yapmasına engel olabilecek durumu bulunmamak gerekiyor. Diğer tüm şartlara aşağıdaki başvuru kılavuzundan ayrıca erişim hemen sağlayabilirsiniz.

Uşak Üniversitesi memur alımı süreci

Uşak Üniversitesi memur alımı için başvurular 22 Haziran 2022 tarihi dahil olmak üzere yapılabilir. Başvurulara dair gerekli tüm süreci ve şartları hemen aşağıdaki başvuru kılavuzu ve online başvuru ekranı üzerinden inceleyebilirsiniz.

Kaynak: isilanlarikariyer com

Başvuru ekranı.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu