iskur iş ilanı

Kamu sürekli işçi alımı yaş şartsız

Kamu sürekli işçi alımı için yayına alındı. Türkiye iş kurumu, kurum dışı personel alım kategorisinde yayınlanan ilana göre sürekli işçi pozisyonunda istihdam edilmek üzere personel alımı gerçekleştirileceği duyuruldu. Kamu kurum ve kuruluşları farklı branş ve farklı kurumlarda istihdam etmek adına personel alımları gerçekleştirmekte.

Bu kapsamda işkur kurum dışı personel alım kategorisinde yayınlanan ilana göre belediye bünyesinde istihdam etmek üzere 30 sayaç okuma işçisi alımı gerçekleştirilecek. Belediyenin Su ve kanalizasyon idaresi bünyesinde istihdam edilecek personel sayısı ise 30 kişi olarak belirlendi.

Belediye personel alım şartları

Belediye personel alım için yayınlanan ilana başvuru yapacak olan adaylar kurumun belirlemiş olduğu şartları taşıyor olması gerekmektedir.

Adli sicil kaydı bulunmaması gerekmektedir.

Emekli, malullük ve yaşlılık maaş almaması gerekmektedir.

sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve gerektiğinde kurum içindeki diğer birimler ile koordineli çalışması gerekiyor.

devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve dış görünümüne özen göstermesi gerekiyor.

Kamu sürekli işçi alımı
Kamu sürekli işçi alımı

Belediye işçi alım başvuru detayları

Belediye işçi alımı için Tekirdağ su ve kanalizasyon idaresi tarafından yayınlanan ilana başvuru yapacak olan adaylar, 07.07.2022 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvuru yapacak olan adaylar, Gündoğdu mahallesi Köseilyas caddesi No: 100 Süleymanpaşa adresine bizzat yapmaları gerekmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu