özel güvenlik bilgi sistemi

Karahanli guvenlik

Karahanli guvenlik Ankara ilinde faaliyet yürüten özel güvenlik şirketi olduğu bilinmektedir. Özel güvenlik haber olarak Karahanli guvenlik firması hakkında bilgileri Ankara ilinde yaşayan özel güvenlik görevlisi ve kursiyerlere bilgiler sunacağız.  Dünyanın ve Türkiye’nin en hızlı büyüyen sektörleri arasına giren özel güvenlik günden güne büyümeye devam ediyor. Sektörün hızlı büyümesi ile özel güvenlik olmak isteyen kişilerinde sektör içerisinde faaliyet yürüten güvenlik şirketlerini araştırmalara neden oluyor. Karahanli guvenlik firmasıda araştırılan firmalardan bir tanesi olduğu görülmekte.

Karamanlı özel güvenlik eğitim merkezi

Karamanlı özel güvenlik eğitim merkezi olan firma 2005 yılında kurulan ve Ankara’da hizmet vermektedir. Firma 2005 yılından itibaren faaliyetlerine devam ederken özel güvenlik temel eğitim hizmetleri yanı sıra güvenlik alanında da hizmetleri olduğu belirtiliyor. Verdiği diğer hizmetler ise

Silahsız temel eğitim

Silahlı temel eğitim

Silahsızdan silahlıya geçiş

Yenileme eğitimi

Liman güvenlik eğitimi

Köpek eğitim merkezi

K9 eğitim birimi

Faaliyetler ve kurslar sunmaktadır. Firmaya ulaşmak isteyenler, Sanayi caddesi Alsancak çarşısı kat:3 daire: 105-106 Ulus-Ankara adresinden ziyaret edebilirler. Ogg haberleri olarak özel güvenlik eğitim kurumlarını kursiyerlere tanıtmaya devam edeceğiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu