iskur iş ilanı

kurum dışı işçi alımı yaş şartsız

kurum dışı işçi alımı için Türkiye iş kurumu resmi sitesinden ilan yayına alındı. Yayınlanan ilana göre vasıfsız ve yaş şartsız personel istihdam edilecek. Kamu kurum ve kuruluşları bünyesindeki eksiklikleri gidermek adına farklı iller ve farklı branşlar da personel alımı gerçekleştirmekte. Sürekli işçi pozisyonunda istihdam edilecek.

Türkiye iş kurumu, Kurum Dışı İşçi Alımı kategorisinde yayınlanan ilana göre İzmir belediyesi izenerji kurumunda istihdam edilmek üzere sınavsız ve vasıfsız pozisyonda istihdam edilmek üzere personel alımı yapacağını duyurdu. Yayınlanan ilana son başvuru tarihi 06.07.2022 tarihi olarak belirlendi.

Belediye işçi alımı başvuru şartları

Belediye işçi alımı için yayınlanan ilana başvuru yapacak olan adaylar kurumun belirlemiş olduğu şartları taşıyor olması gerekmektedir. Ayrıca yayınlanan ilanda Başvuru kılavuzu detaylı şekilde incelenmesi önem arz etmektedir. Yayınlanan ilana başvuru şartları ise şu şekilde belirlendi.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak

Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olması gerek

Herhangi bir saglık sorunu olmaması gerek

En az ilkokul mezunu olması gerekmektedir

Adli sicil kaydı bulunmaması gerekmektedir.

18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir.

kurum dışı işçi alımı
kurum dışı işçi alımı

İzmir büyükşehir belediyesi personel alımı

İzmir büyükşehir belediyesi personel alımı için yayınlanan ilana göre son başvuru tarihi 06.07.2022 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir. Başvuru yapacak olan adaylar belediye başkanlığının sitesinden online olarak başvurmaları gerekmektedir. Aşağıda yayınladığımız başvuru şemasını tıklayarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu