özel güvenlik iş ilanları

özel güvenlik alımı yaş şartsız kadrolu

özel güvenlik alımı için ilan yayına alındı. Türkiye iş kurumu, kurum dışı personel alım kategorisinde yayınlanan ilana göre belediye başkanlığı bünyesinde istihdam etmek üzere kadrolu güvenlik görevlisi alımı yapacağını duyurdu. Yayınlanan ilan foruma göre yaş şartı aranmamaktadır.

Kamu kurum ve kuruluşları farklı illerde ve farklı branşlarda değişik şartlar ve sayılarda personel alımı yapmaya devam ediyor. İstihdamın artırılması ve kurumların eksik personel ihtiyacını gidermek adına yayına alınan ilanlarda, alım sayısı değişiklik gösterebilmektedir. Bu kapsamda kamu kurum ve kuruluşlarına yapılan tüm ilanlar yayınlanmaktadır. Yayınlanan ilan detaylarının dikkatlice incelenmesi önem arz etmektedir. Son yayınlanan ilana göre ise, Aydın söke belediye başkanlığı üzerinde istihdam edilecek.

Kamu güvenlik alımı başvuru şartları

Kamu güvenlik alımı için yayınlanan ilana başvuru yapacak olan adaylar kurumun belirlemiş olduğu şartları taşıyor olması gerekmektedir. Buna göre

T.C vatandaşı olması gerekmektedir.

Söke sınırları içerisinde ikamet ediyor olması gerekmekte

En az yüksekokul mezunu olması gerekmektedir

Özel güvenlik kimlik kartı ‘na sahip olması gerekmektedir.

Kamu özel güvenlik alım tarihleri

Kamu özel güvenlik alımı için başvuru yapacak olan adaylar 04.06.2022 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvuru yapacak olan adaylar lima.san.tic.as@gmail.com mail adresi üzerinden özgeçmiş yollayarak başvurularını gerçekleştirebilirler.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu