özel güvenlik bilgi sistemi

özel güvenlik randevu alma

özel güvenlik randevu son dönemlerde sıklıkla sorulan sorulardan biridir. Özel güvenlik randevu alma konusunda sıkıntı yaşayan kursiyerler Google den kolay şekilde almanın yollarını aramaktadır. Özel güvenlik görevlisi olmak isteyen kursiyerler eğitimden sonra özel güvenlik sınavına tabi olmaktadır. Sınavı başarıyla bitiren kursiyerler özel güvenlik kimlik kartı almak için özel güvenlik şube müdürlüğüne evraklarını teslim etmek zorundadır. Ancak Pandemi ve bazı illerin yoğunluğundan dolayı emniyet müdürlüğü özel güvenlik şube müdürlüğünden alarak gitmeleri gerekmektedir.

Özel güvenlik randevu alamıyorum

Özel güvenlik randevu alamıyorum ne yapmam gerekli gibi birçok mail almaktayız. Özel güvenlik randevu saatleri genel olarak sabah 09:00 ile Akşam 17:00 saatleri arasında aktif olmaktadır. Bu saatler içerisinde sıklık ile aranması sonucunda şansınız yüksek olmaktadır.

Özel güvenlik şube müdürlüğü randevu

Özel güvenlik şube müdürlüğü randevu işlemleri her ilin Emniyet genel müdürlüğü sitesine girerek başvuru gerçekleştirilebilmektedir. Randevu alacak kursiyerler Bulunduğunuz ilin emniyet genel müdürlüğü resmi sitesini giriş yapılmalı, acılan sitede sağ üst köşede işlemler kategorisine giriş yapılmalı ve acılan kategoride özel güvenlik randevu al butonuna tıklayıp gerekli bilgileri girerek randevunuzu alabilirsiniz. İşleminiz tamamlandı yazısından sonra ekranda çıkan başarıyla gerçekleşti ve randevu saat bilgilerinizi çıktı almak veya ekran görüntüsü çekerek yanınızda bulundurmanız sizin emniyette sorun yaşamamanızı yardımcı olabilir.

daha detaylı bilgi için veya konu hakkında ayrıntılı bilgi için bizi takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu