özel güvenlik bilgi sistemi

silahlı güvenlik

silahlı güvenlik görevlisi olarak çalışmak isteyenlerin sayısında artış görülmekte. Silahlı özel güvenlik görevlisi şartları, silahlı güvenlik maaşları ve sektör içerisinde olumlu olumsuz bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Silahlı güvenlik görevlisi olmak isteyenlerin sayısı 696 sayılı KHK (kanun hükmünde kararname) sonucu kamuda güvenlik görevlisi olup kadroya geçmelerinin ardından özel güvenlik görevlisi olmak isteyenlerin sayısı bir hayli arttı. Kamu kurum ve kuruluşunda çalışmak isteyenler silahlı güvenlik kimlik kartı almak için güvenlik şirketlerine akın ediyor.

silahlı güvenlik maaş

silahlı güvenlik maaş çalışılan kurum veya özel sektörde farklılıklar göstermektedir. Bazı özel sektör çalışanları kamu kurumun çalışan güvenlik görevlilerinde fazla maaş aldıgıda bilinmektedir. Genel olarak şu şekilde belirlenir

  • Kamu silahlı güvelik maaşı 3700
  • Kamu silahsız güvenlik maaşı 3200
  • Kamu kurumlarında başlangıç maaş ise ortalama 4000 TL ‘dir.

Bu ücretler üzerinden başlangıç yapılmaktadır. Bu maaşlar kurumlara ve sektöre göre değişikliklerde gözlenmektedir.

silahlı güvenlik iş ilanları

silahlı güvenlik iş ilanları son dönemlerde pandemi ve ekonomik sıkıntılar nedeni ile iş bulmak zorlaştı. Büyükşehirlerde iş olanağı azda olsa devam ederken, kırsal kesimlerde nerdeyse durma konumuna geldi. İstanbul silahlı güvenlik ilanları ‘nın başında bankalar olduğu bilinmekte.

 

İş kurumu ve kuruluşlarına alınan tüm ilanlar takip etmek için bizi sosyal medyadan takip ederek, Tüm ilanlara ulaşabilirsiniz.

Facebook için tıklayınız

İnstagram için tıklayınız

Twiter için tıklayınız

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu