iskur iş ilanı

sözleşmeli personel alımı 18 ile 45 yaş arası

sözleşmeli personel alımı için ilan yayına alındı. Türkiye iş kurumu üzerinden yayınlanan ilana göre 18ile 45 yaş aralığındaki kişilerden alım gerçekleştirilecek. Spor tesisleri müdürlüğü tarafından yayınlanan ilana göre kurum içerisinde eksik personel ihtiyacını gidermek adına işkur üzerinden alım gerçekleştirilecek.

Mehmet Akif Ersoy üniversitesi bünyesine bağlı olarak faaliyetini sürdüren spor tesisleri müdürlüğü bünyesinde istihdam etmek üzere sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek. Yayınlanan ilana göre Kpss şartı aranmamaktadır. Yayınlanan ilana göre garson pozisyonunda istihdam edilecek olan personellerin en az ilkokul mezunu olması gerekmektedir. Başvuruları Türkiye iş kurumu üzerinden gerçekleştirilecek.

Sözleşmeli işçi alım şartları

Sözleşmeli işçi alım için yayınlanan ilana başvuru yapacak olan adayların kurumun belirlemiş oldugu şartları taşıyor olması gerekmektedir. Buna göre;

18 yaşını doldurmuş ve 45 yaşını geçmemiş olması gerekmektedir.

Meb onaylı hijyen sertifikasına sahip olması gerekmektedir.

Müşteri becerileri geliştirme sertifikasına sahip olması gerekmektedir.

Protokol eğitim belgesine sahip olması gerekmektedir.

Askerliği tamamlamış olmak

Görevini yapmak için herhangi bir saglık sorunu olmaması gerekmektedir.

Adli sicil belgesi,

Arşiv araştırması olumlu sonuçlanması,

İş başvuru formu,

2 adet vesikalık fotoğraf,

T.C Vatandaşı olması,

Türkiye iş kurumu personel alım tarihleri

Türkiye iş kurumu personel alım için yayınlanan ilana başvuru yapacak olan adaylar e-işkur sitesine giriş yaparak burdur ilini seçerek Mehmet Akif Ersoy üniversite spor tesisleri işletme müdürlüğü ilanına ulaşmaları gerekmektedir. Aşağıdaki linki tıklayarakta ilana ulaşabilirsiniz.

Başvuru linki

Başvuru yapacak olan adaylar 12.07.2022 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmiş olması gerekmektedir. Başvuru yapacak olan adaylar yukarıda linkini verdiğimiz ilan detaylarını incelemesi önem arz etmektedir. Başvuru yapacak olan adaylar 3 aylık geçiçi işçi pozisyonunda istihdam edilecektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu